KADİR DOĞULU'NUN 7 YILLIK EVLİLİĞİNE İHANETİ!!
Ünlü oyuncu Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, 2016 yılında evlenerek hayatlarını birleştirdi. Mutlu birliktelikleriyle dikkat çeken çift, geçtiğimiz aylarda ihanet iddialarıyla magazin gündemine düştü.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, bu iddialarla yeniden basında gündem oldu.

TATİLDE İHANET!

Alaçatı'da tatil yapan Kadir Doğulu'nun bir eğlence mekanında genç bir kadınla yakınlaşarak dans ettiği görüntüler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bu görüntüler, Kadir Doğulu'nun sosyal medyada gündem olmasına neden oldu.

Kadir Doğulu'nun bu kareleri, magazin dünyasında ve sosyal medyada tartışma yarattı. İddialar ve görüntülerle ilgili olarak henüz ünlü çiftten bir açıklama gelmedi. Takipçiler ve hayranlar, çiftin bu konuda ne düşündüğünü ve nasıl bir yol izleyeceğini merakla bekliyor.

HAYRANLARI TAHMİN ETMİŞTİ..

Daha önce de Kadir Doğulu'nun adı ihanet iddialarına karışmıştı fakat çift mutluluk pozları verip ihaneti yalanlamıştı fakat takipçieri Kadir hakkında iddia da bulunmuştu.

GÖZLER NESLİHANDA..

Ünlü çift sosyal medya da yorum yağmuruna tutuldu. Kadir Doğuluya oldukça tepki yağdı.

''Bebek gibi karın varken ne işin var!'' tarzında eleştiri yağmuruna tutulan Kadir Doğulu'dan ve Neslihan Atagülden henüz açıklama yok.

Bu durum, takipçilerin ve magazin dünyasının merakını daha da artırıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!