''MAVİYE SÜRGÜN'' 2. BÖLÜM FRAGMANI..
Saner Ayar'ın prodüktör olarak yer aldığı ve yönetmenliğini Nezaket Coşkun'un üstlendiği "Maviye Sürgün" dizisinin ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu. Bu heyecan verici tanıtımın ardından, dizinin oyuncu kadrosu ve hikayesi hakkındaki detaylar da açığa çıktı.

1. Bölümde Neler Olmuştu?

Bir SAT komandosu olan Ali (Caner Cindoruk), karısı Ayda’nın vefatından sonra çocukları Arda ve Azra ile karısının büyüdüğü kasabaya taşınır. Bu süreçte Ali’nin en büyük destekçileri; Ayda’nın babası Salih (Hakan Salınmış) ile arkadaşı ve meslektaşı olan Hasan (Bülent Şakrak) olacaktır. Ali ile Hasan bir yandan bambaşka bir sorun ile uğraşırlar; üzerlerine atılan iftira sebebiyle görevden uzaklaştırılmışlardır ve davanın çözülmesini beklemektedirler. Ali, tekneyle denize açıldığı fırtınalı bir gecede, kendinden geçmiş bir şekilde bulduğu Defne’yi (Damla Sönmez) dalgaların arasından kurtarır. Defne sırlarıyla Ali’nin hayatına girerken büyük bir belayı; Ozan’ı (Serkan Altunorak) da onlara doğru peşinden sürükleyecektir.

Maviye Sürgün 2. Bölüm 1. Fragman | “Benden çaldığını bana verene kadar, benden kurtulamazsın!”

MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİ OYUNCU KADROSU;

  • Caner Cindoruk - Ali
  • Damla Sönmez - Defne
  • Serkan Altunorak - Ozan
  • Bülent Şakrak
  • Hakan Salınmış
  • Ayça Erturan
  • Ruhi Sarı
  • Gökşen Ateş

MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİ KONUSU;

"Maviye Sürgün" dizisi, hayatına yön vermek zorunda kalan başarılı bir SAT komandosu olan Ali'nin (Caner Cindoruk) dramatik hikayesine odaklanır. Soruşturma sonucunda geçici süreliğine görevden alınan Ali, eşi Ayda'nın ölümcül hastalık haberiyle, çocuklarını da yanına alarak Çamlıkıyı'daki kayınpederi Salih'in (Hakan Salınmış) butik otelinde yaşamaya başlar. Ancak, taşınmalarının ardından kısa bir süre geçtikten sonra Ayda hayatını kaybeder ve aile büyük bir yas dönemine girer.

Acılarını henüz yeni yaşarken, Ali, denizde sürüklenen bir bot içindeki kadını kurtarır. Bu kadın, bir kaza sonucu geçici hafıza kaybı yaşayan ve başına gelenleri hatırlamayan gizemli bir kadın olan Defne'dir (Damla Sönmez). Ali, Defne'yi oteline "Tanrı Misafiri" olarak kabul eder. Ancak, parça parça hafızası geri gelen Defne aslında bir dolandırıcıdır. Geçmişini arkasında bıraktığını düşündüğü ancak bu kasabada karşılaştığı Ozan (Serkan Altunorak) ile baş etmek ve kendi çıkış yolunu bulmak zorundadır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!