"Hindistan'da Korkunç Tren Kazası: 294 Kişi Hayatını Kaybetti"
Hindistan'ın Odisha eyaletinde meydana gelen ve iki yolcu treni ile bir yük treninin çarpışması sonucu 294 kişinin hayatını kaybettiği kaza, yerel halkın da dahil olduğu kurtarma çalışmalarının ardından soruşturmaya tabi tutuluyor.

Arama Kurtarma Çalışmaları Tamamlandı..

Hindistan medyası, Odisha eyaletinin kuzeydoğusundaki Balasore bölgesinde meydana gelen ve büyük can kaybına yol açan tren kazasının ardından arama kurtarma çalışmalarının tamamlandığını duyurdu.

Yerel Halk da Kurtarma Çalışmalarına Katıldı.

Kaza sonrası gerçekleştirilen kurtarma faaliyetlerine yerel halkın da katıldığı belirtildi. Bu arada kaza nedeniyle çok sayıda tren seferi iptal edildi.

Kaza Sonrası Ortaya Çıkan Görüntüler Şoke Etti!

Sosyal medyada paylaşılan bir video, kaza sonrası oluşan dehşet verici manzarayı gözler önüne serdi. Videoda, kazada hayatını kaybeden insanların bir aracın damperine üst üste atıldığı görüldü.

Kazanın Sebebi: Elektronik Bağlantı Sistemindeki Değişiklikler:

Hint medyasına konuşan Demiryolları Bakanı Ashwini Vaishnaw, kazanın raylardaki elektronik bağlantı sistemindeki değişiklik sonucu meydana geldiğini belirtti. Kazayla ilgili soruşturma kapsamında, olası bir insan hatası olup olmadığının belirlenmesi planlanıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!