"Ölüm Haberi verilen Kadın, Cenazesinde Canlandı: Ekvador'da Şok Anlar"
Ekvador'da bir hastane tarafından ölüm haberi verilen 76 yaşındaki kadın, kendi cenazesinde nefes almaya başladı. O anlar kameralara yansıdı ve sosyal medya paylaşım rekorları kırıldı.

Bella Montoya'nın Yolculuk Hikayesi..

Ekvador'da kalp krizi geçiren 76 yaşındaki Bella Montoya'nın ölüm hikayesi hastanesi tarafından rapor edildi. Ancak kadın, kendi cenazesinde tabutta nefes almaya başladı. Bu inanılmaz olay, dünya çapındaki şok etkisi etkileri ve sosyal açıdan hızla yayılması.

Montoya'nın Cenazesinde Beklenmedik Anlar:

Bella Montoya'nın cenazesindeki anlar, tüm dünyada büyük bir korku yarattı. Yaklaşık dört saat tabutta kaldıktan sonra, yakınları tarafından tabut açıldı ve Montoya'nın hala nefes aldığı görüldü. Montoya'nın oğlu, annesinin sol elini hareket ettirdiğini ve nefes almaya çalıştığını belirtti.

Sağlık Bakanlığı'ndan Araştırma..

Ekvador Sağlık Bakanlığı, bu olay üzerine bir araştırma komitesi kurdu. Tıp uzmanları, yaşananlar üzerine "katalepsi" - bir durumdaki kas sertliği ile vücuttaki dış uyaranlara yanıt vermemesi - ihtimalini inceliyor.

Hastaneye Dava ve Suçlamalar..

Montoya'nın oğlu Gilber Rodolfo Balberán Montoya, ihmal suçlamasıyla dava açmaya çalışıyor. Öte yandan, ölüm haberini veren doktora ulaşılamıyor. Bella Montoya'nın yaşadığı olay, dünya çapındaki arıtma standartları ve yönetimler konusunda sorunlar getiriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!