ŞOK EDEN BOŞANMA! Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Evliliklerinde Kriz
Ünlü oyuncular Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, tekrar ayrılık iddiasıyla gündeme geldi. 8 yıl önce evlendikten sonra bir süre önce evliliklerinde kriz yaşayan ve terapiye başvuran çiftin aralarındaki sorunu çözemediği iddia ediliyor. Bir süre önce sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bıraktılar, bu da çift hakkındaki boşanma iddialarını güçlendirdi.

Düvenci ve Şakrak'ın Mutlu Evliliği Krizde

Ünlü oyuncular Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 19 Aralık 2015'te evlendikten iki yıl sonra oğulları Okan Ali'yi dünyaya getirdiler. Ancak, geçtiğimiz aylarda evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanmanın eşiğine kadar geldikleri belirtilmişti.

Çift, Terapist Yardımıyla Evliliklerini Kurtarabilmiş mi?

Düvenci ve Şakrak, yaşadıkları evlilik krizi sonrası terapiye başvurmuşlardı. Ancak, çiftin sosyal medya davranışları, aralarındaki sorunun devam ettiği yönünde yorumlara yol açtı. İkili bir süre birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktı, ancak daha sonra bu durumu düzelttiler.

Şakrak ve Düvenci Çiftinin Evlilikleri Ne Durumda?

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin örnek gösterilen mutlu evlilikleri, son dönemde yaşanan çalkantılarla sarsıldı. Çift, terapiye rağmen ilişkilerindeki sorunları tam anlamıyla aşamadığı iddialarının ardından gözler yine çiftin üzerinde.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://ciktimi.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Bunun için ilk yorumu yazın!